Nasza galeria

Restauracja „Nad Stawem” to kompleks leżący w malowniczej wsi Bogacica, nieopodal Kluczborka. Mamy do zaoferowania Państwu między innymi restaurację z możliwością organizacji przyjęć z zabawą taneczną do 120 osób.


Restauracja

Restauracja urządzona z elegancją, słynie ze znanej w całym regionie kuchni bawarskiej. Lokal z możliwością organizacji przyjęć z zabawą taneczną do 120 osób. Urządzona z elegancją, słynie ze znanej w całym regionie kuchni bawarskiej, gdyż to właśnie ta odległa kraina stała się inspiracją dla kuchni naszej restauracji. Oferta potraw w Karcie Menu to nie tylko wysoka jakość i świeżość, ale także oryginalność recept.

Przyjęcia weselne

W tym dniu poczuj się wyjątkowo i urządź przyjęcie we wnętrzach naszej restauracji lub w plenerze.

Daj ponieść się fantazji i zaproś swoich gości na cudowne przyjęcie w naszym plenerze.

Specjalnie przygotowane miejsce pośród zieleni i kwiatów. Niech będzie jak w bajce.


Z lotu ptaka

„Nad Stawem” to między innymi restauracja mieszcząca do 120 gości oraz kompleks grillowy w plenerze do 2000 osób. Piękny staw z wyspą pośrodku i alejkami idealnymi na romantyczne spacery.


Nocleg i grill

Restauracja „Nad Stawem“ oferuje komfortowe pokoje noclegowe wyposażone w łazienkę, telewizor LCD oraz bezprzewodowy dostęp do internetu WIFI. Kompleks grillowy przy Restauracji “Nad Stawem” należy do jednych z największych tego typu kompleksów w tym regionie Polski. Na jego terenie można zorganizować imprezę plenerową nawet na 2000 osób,